Всеукраїнський тур “ЗміниТИ” у Новоукраїнці – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

Всеукраїнський тур “ЗміниТИ” у Новоукраїнці

19 червня, у рамках Всеукраїнського туру “ЗміниТИ”, у Новоукраїнці відбулось публічне обговорення ключових проблем в Україні. Експерти громадської організації “Центр UA” та коаліції Реанімаційний пакет реформ провели зазначене обговорення щодо перебігу затребуваних реформ і демократичних змін у регіоні та країні.

Повідомляє сайт Новоукраїнка Сьогодні з посиланням на Новоукраїнську міську раду.

У обговоренні взяли участь представники місцевої влади, працівники медичних закладів Новоукраїнщини, експерти: Олег Рибачук,  голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції; Андрій Андрушків, лідер напрямку “Контроль публічних фінансів” Центру UA; Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ.

Під час зустрічі були обговорені наступні питання.

–          Які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні на національному та регіональному рівні?

–          Як реформа системи охорони здоров’я буде впроваджена в житті громадян на рівні міст та об’єднаних територіальних громад?

У ході обговорення реформи виборчого законодавства Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний зазначив, що діюча система виборчого законодавства, за якою відбуваються вибори до органів місцевого самоврядування, не відображає реального результату народного волевиявлення. Як приклад, останні вибори до Новоукраїнської міської ради, де кандидати однієї із  партій, отримавши перемогу майже на усіх виборчих дільницях, але отримали лише 13 депутатських мандатів із 26. Тому, для виборів до місцевих рад до рівня обласних, найбільш доцільною була б мажоритарна виборча система, де обрання депутата напряму залежав від виборців свого округу, діяльність якого контролюватимуть ці ж виборці протягом усієї каденції. До того ж, чимало активних людей, не бажають пов’язувати свою громадську діяльність із будь-якою політичною силою, хоча здатні плідно працювати на благо громади, виконуючи депутатські повноваження.

Не менше цікавило присутніх, серед яких майже половина була лікарів, питання щодо реформування медичної галузі.

Суттю медичної реформи, за словами експерта, є передача більших повноважень щодо організації медицини на місця. Тобто завідуючий медичного закладу зможе запропонувати своїм колегам схему розподілу коштів. Це може бути пропорційна система (в залежності від кількості обслуговуваних пацієнтів) чи пряма (усім лікар порівну).

Між лікарями встановлюється природна конкуренція, котра змушує їх надавати медичні послуги більш якісно. Пацієнт та лікар таким чином стають партнерами. Держава виділяє кошти за ефективність лікування. Лікарю стає не вигідно лікувати хворого із запущеними стадіями. Разом із тим державні кошти будуть потрапляти в той заклад, який оберуть для себе самі пацієнти. Тобто громадянин, по суті, стає основним роботодавцем лікаря.

Інша особливість реформи — автономізація лікарень. Тобто вони будуть мати свій власний бюджет і витрачатимуть кошти так, як вважають за потрібне.

Основні напрямки медичної реформа в Україні 2017 будуть стосуватись здебільшого первинної ланки медичних закладів, тобто поліклінічних відділень, а також медичних працівників. Кожен громадянин країни зможе обирати собі того лікаря, якому довіряє своє здоров’я та здоров’я своїх дітей. З ним пацієнт підписує договір щодо надання конкретних медичних послуг.

Повністю скасовується прив’язка до географічного місця. Тобто дільничих лікарів вже не буде, а їхнє місце посядуть сімейні лікарі.

Високопрофесійні лікарі зможуть отримати більше визнання та більшу і цілком легальну заробітну плану внаслідок своєї якісної роботи.

Чимало питань думок та пропозицій висловили присутні у ході обговорення зазначених тем, які експерти систематизують та запропонують законотворцям, які повинні розглянути та врахувати рекомендації громадськості, готуючи нормативні акти, за якими будуть впроваджуватись реформи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*