відбулося засідання колегії райдержадміністрації – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

відбулося засідання колегії райдержадміністрації

13 червня перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Каражбей провів засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі колегії взяв участь голова районної ради Григорій Гончаренко.

Повідоммляє сайт ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт олександрівської районної державної адміністрації.

На колегії про стан підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років інформувала начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Яніна Драган.

Інформацію Яніни Драган доповнив начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко, доповівши про стан підготовки закладів освіти району до нового навчального року.
Так, головою Олександрівської районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 23 травня 2017 року №134-р “Про підсумки роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2016/2017 року, заходи щодо підготовки до нового опалювального сезону 2017/2018 року”. Даним розпорядженням визначено комплекс заходів, виконання яких забезпечить  своєчасний початок та стале проходження опалювального сезону 2017/2018 року, а також встановлені відповідні терміни виконання.

Що стосується закладів освіти. В даний час в районі функціонує 5  навчально-виховних об’єднань, до яких входять 5 опорних шкіл та 19 їх філій.

Із них, 14 об’єктів освіти опалюються природним газом, 10 – твердим паливом. В чотирьох навчальних закладах, які опалюються природнім газом, встановлені твердопаливні котли.

З метою якісної та своєчасної підготовки навчальних закладів району до роботи в новому 2017-2018 навчальному році видано наказ начальника відділу освіти  від 27 квітня 2017 року № 97 “Про підготовку закладів освіти району до роботи в новому 2017-2018 навчальному році та осінньо-зимовий період”, яким визначено відповідальних за підготовку теплових господарств та затверджено комплексні заходи.

Відповідно заходів вже проведено огляд котлів спеціалізованою організацією, з метою визначення їх технічного стану, проведено заміну котлів та запірної арматури в котельні Лісівської філії КЗ “Михайлівське НВО”, встановлено витяжну систему харчоблоку Красносільської ЗШ    І-ІІІ ступенів КЗ “Красносільське НВО”, придбано електроплиту для їдальні Красносілківської ЗШ І-ІІІ ст. КЗ “Красносілківське НВО”, придбано фарби для загальноосвітніх навчальних закладів району, проведено асфальтування пришкільного майданчика у Олександрівському НВК КЗ “Олександрівське НВО № 2”.

Протягом червня 2017 року планується замінити частину віконних блоків в Соснівській філії КЗ “Красносільське НВО”, Староосотській філії КЗ “Олександрівсьске НВО №1, Олександрівському НВК №2 КЗ “Олександрівське НВО № 2”, Олександрівській ЗШ І-ІІІ ст.. №1 КЗ “Олександрівське  НВО № 1” –  24 тис. грн.

В даний час розпочаті роботи щодо облаштування спортивного майданчика у Михайлівській ЗШ І-ІІІ ступенів КЗ “Михайлівське НВО”, кабінету хімії у Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ “Олександрівське НВО № 1, відкриття дошкільної групи у Олександрівському НВК КЗ “Олександрівське НВО № 2”.

В закладах освіти району розпочато поточні ремонти приміщень, у тому числі за рахунок позабюджетних коштів.

До початку опалювального сезону 2017/2018 року, буде проведено навчання відповідальних за газове господарство та відповідальних за енергозбереження, операторів газових та вугільних котелень.

У газових топкових загальноосвітніх навчальних закладах   до 1 вересня 2017 року буде проведено перевірку готовності автоматики газових котлів та оформлено відповідні акти.

До 15 серпня 2017 року заплановано виконати комплекс ремонтних робіт по підготовці теплових господарств та підписати акти готовності теплових господарств в Інспекції Держенергонагляду.

У 2017 році було закуплено  та завезено 84,125 тон вугілля. На кінець опалювального сезону 2016/2017 року залишок – 148 тонн, що складає 24% від потреби на сезон. Проведено торги по придбанню кам’яного вугілля та 17 червня 2017 року планується підписання угоди на його постачання на суму 675 тис. грн., в кількості 250 тонн, що дозволить до початку опалювального сезону створити запас палива  64% від річної потреби.

У червні 2017 року придбано 42 м3 дров (для Лісівської філії КЗ “Михайлівське НВО”  на суму 24 тис. грн. Залишок дров, в загальноосвітніх навчальних закладах, після завершення опалювального сезону 2016/2017 року становить 75,7 м3..  Крім цього, планується протягом червня місяця 2017 року придбати дрова для навчальних закладів в кількості 380 м3 на суму 175 тис. грн. Таким чином, до 1 вересня 2017 року, з урахуванням залишку, планується забезпечити шкільні котельні дровами на 100%.

Проаналізувавши можливі ризики безперебійного забезпечення природним газом топкових загальноосвітніх навчальних закладів району на опалювальний сезон 2017/2018 року, відділ освіти райдержадміністрації планує розпочати нову процедуру закупівлі на опалювальний сезон 2017/2018 року.

З 10 дошкільних навчальних закладів 4 мають газове опалення, 5 опалюються твердим паливом, Старосотський дитячий садок опалюється електрикою. Крім того, Олександрівський ДНЗ №3 та ДНЗ №6  опалюються як газом, так і твердим паливом.

Станом на 8 червня 2017 року  в Красносільський ДНЗ завезено 4 т. вугілля та 10 т. брикетів паливних древесних при потребі 11 т. вугілля, в Родниківський ДНЗ завезено  2,5 т. вугілля  при потребі 6 т.

Потреба в дровах в Михайлівському ДНЗ, Єлизаветградківському ДНЗ та Розумівському ДНЗ – 212 м3 , завезено  205 м3, що становить 95,3 %.

Потреба в твердому паливі для котелень ДНЗ №3 та ДНЗ №6 становить  357,0 м3дров. Станом на 01 червня 2017 року залишок твердого  палива становить 161,86 м3, що становить 45,3%.

В закладах розпочаті поточні ремонти в топкових.

Поточні ремонти приміщень дошкільних навчальних закладів буде розпочато з 10 липня 2017 року, зокрема фарбування підлоги, віконних та дверних блоків, які планується завершити до 15 серпня 2017 року. Роботи будуть виконуватись за власні та спонсорські кошти.

У галузі культура базова мережа району складає 63 заклади культури.  З них –  34 клубні, 27 бібліотечних закладів, 1 школа естетичного виховання, 1 музей. В зимовий період опалюються всі заклади культури, з них 8 – природним газом, 35 – електрообігрівачі, 14 – пічне опалення, 6 – з використанням котлів типу Булер’ян, Сварог.

В сільських закладах культури протягом зимового періоду кімнати гурткової роботи клубних закладів та кімнати по обслуговуванню читачів у бібліотеках забезпечуються приладами для обігрівання та паливом на весь опалювальний сезон, проводиться утеплення вікон та дверей.

В районному бюджеті галузі “культура”  на проведення енергетичних аудитів в 2017 році передбачено 6,3 тис.грн.

На опалювальний період 2017/2018 року передбачено заготовити   210,7 складометрів дров на суму – 67,3 тис.грн. Станом на 1 червня 2017 року завезено 40,0 складоментрів дров, або 19% від потреби. До 1 жовтня 2017 року планується заготовити  дров 100 % від потреби.

З початку року за рахунок коштів сільських, селищних рад та спонсорської допомоги проведено заміну вікон та дверей в Бандурівському СБК, бібліотеці та Красносілківському СБК, та здійснено ремонт фасаду СБК. В районному будинку культури замінено 11 дверей. Придбано будівельні матеріали для поточного ремонту сільських закладів культури  на 49,5 тис.грн. Також здійснено експертну оцінку та коригування ціни проектно-кошторисної документацію  на  реконструкцію будинку культури у с. Розумівка.

В Єлизаветградківському МБК виконано роботи по заміні 35 вікон за кошти селищної ради.

У галузі охорона здоров’я – Олександрівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги складається з 25 фельдшерсько-акушерських пунктів та 6 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. В зимовий період опалюються всі заклади медицини, з них 7 опалюються природним газом, 2 – електрообігрівачі, 21 – пічне опалення, 1- централізоване теплопостачання.

Для підготовки приміщення Олександрівського РЦПМСД до опалювального сезону, проведено заміну 14 дерев’яних вікон на енергозберігаючі, у Соснівському ФАПі замінено 6  вікон. На даний час проводяться роботи по ремонту порогу біля центрального входу в Олександрівський РЦПМСД. Також встановлено огорожу навколо Красносільської амбулаторії.

У 2017 році заплановано провести поточний ремонт фасаду Олександрівського РЦПМСД та  асфальтування доріжок біля центрального входу.

Планується також проведення капітально ремонту покрівлі Букварського ФАПу.

З початку року проведено поточні ремонти приміщень закладів медицини на суму понад 10,0 тис.грн.

В кошторисі установи  на проведення підготовки до опалювального сезону 2017/2018 року передбачено 27,7 тис.грн.

У житлово-комунальному  секторі району наявні 78 багатоквартирних житлових будинків, із них в одному будинку створено ОСББ  та в одному будинку жителі визначилися з управителем.

Комунальними підприємствами забезпечено перевірку димових та вентиляційних каналів, проводиться огляд та ремонт оголовків та інженерних вводів в багатоквартирних будинках.

Станом на 1 червня 2017 року в смт Олександрівка підготовлено 16 багатоквартирних житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року або 38,1% від загальної кількості.

КП “Оберіг-Аква” та КП “Лісове” проводиться робота по підготовці паспортів готовності багатоквартирних житлових будинків до роботи в опалювальний період 2017/2018 років.

Комунальним підприємством “Оберіг-Аква” Олександрівської селищної та КП “Лісове” Лісівської селищної ради проводиться обстеження водопровідних та каналізаційних мереж.

В рамках підготовки мереж в смт Олександрівка планується провести заміну 300 метрів металевих труб на пластикові. Станом на 1 червня 2017 року проведено заміну 50 метрів металевих труб.

КП “Лісове” Лісівської селищної ради усунуто витік води у підвальних приміщеннях будинків. Планується заміна водяних стояків у житлових будинках.

На проведення ремонтних робіт доріг комунальної форми власності бюджетами сільських та селищних рад передбачені видатки на в сумі  6246,0 тис. грн. в тому числі на проведення капітального ремонту – 2492,1 тис. грн. та поточного ремонту – 3753,9 тис. грн.

Також на колегії розглянуто питання проведення кампанії літнього оздоровлення дітей, з якого виступили заступник начальника управління соціального захисту населення Олександрівської райдержадміністрації Світлана Єгорова та начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко.

Так, організація оздоровлення та відпочинку дітей в районі у 2017 році здійснюється відповідно до районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків на 2014 – 2017 роки, затвердженої рішенням районної ради та розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 травня 2017 року № 130-р “Про підготовку та проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2017 року”.

За статистичними даними станом на 1 січня 2017 року на території району проживає 2815 дітей віком від 7 до 17 років.

Протягом оздоровчої кампанії 2017 року планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 1623 дитини, або 57,7% від загальної чисельності таких дітей в районі, а саме: у закладах з денним перебуванням – 1173 дитини (41,7%), у стаціонарних оздоровчих закладах – 450 дітей (16,0%).

На здійснення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році з бюджетів усіх рівнів та за рахунок позабюджетних коштів передбачені видатки у сумі 501,1 тис. грн.: на оздоровлення та відпочинок дітей у стаціонарних закладах в сумі 197,4 тис. грн., на оздоровлення дітей в пришкільних таборах 260,3 тис. грн., на оздоровлення дітей – інвалідів –    43,4 тис. грн.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації підготовлено проект рішення на чергову сесію районної ради, яким передбачено додатково виділити кошти з районного бюджету в сумі 149,00 тис. на забезпечення оздоровленням дітей окремих категорій на базі стаціонарних оздоровчих закладів.

За рахунок коштів районного бюджету придбано 40 путівок на загальну суму 197,40 тис. грн. до ДОЗ “Жовтень” на у першу зміну.

За рахунок коштів обласного бюджету до району надійшло 6 путівок на загальну суму 33,4 тис. грн. до ДОЗ “Бригантина”.

З початку року за рахунок коштів державного бюджету в УДІД “Молода гвардія” та МДЦ “Артек” оздоровлено 4 дитини з малозабезпечених багатодітних сімей.

За рахунок коштів районної Програми соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці, інвалідів, дітей – інвалідів та громадян похилого віку оздоровлено 1 дитину – інваліда, на загальну суму 10,85 тис. грн.

З 22 по 26 травня 2017 року районною комісією здійснено перевірку готовності пришкільних таборів з денним перебуванням до роботи в період літнього відпочинку.

Відділом освіти райдержадміністрації вжито заходи щодо поліпшення матеріально-технічної бази пришкільних таборів, проведено поточні ремонти закладів, електрообладнання, перевірено роботу каналізаційних та водопровідних труб, поступово поновлюється та поповнюється столовий посуд, миючі засоби.

Всього пришкільними літніми таборами охоплено відпочинком 1219 дітей, що становить 51 %. від загальної кількості   дітей,   які   підлягають   організованому   відпочинку.   З   них,   у пришкільних таборах з денним перебуванням – 959 дітей, в профільних – 230дітей.

Нормативно-правовою базою, що регламентує оздоровлення та відпочинок дітей, передбачається першочерговість надання таких послуг дітям пільгових категорій. Першочергово охоплено відпочинком 746 дітей пільгових категорій – 87 %.

Пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням працюють в одну зміну. Тривалість відпочинкової зміни становить 14 днів (з 31 травня по 16 червня 2017 року, в тому числі по суботах), перебування дітей у таборах триває 6 годин.

Фінансування оздоровчої кампанії в 2017 році здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів сільських і селищних рад. На оздоровчу кампанію виділено кошти в сумі 298845 грн.,

Оздоровчий період у дошкільних навчальних закладах триває з 1 червня по 31 серпня. З метою забезпечення повноцінного літнього відпочинку та оздоровлення дітей в умовах дошкільного навчального закладу виданий наказ начальника відділу освіти Олександрівської райдержадміністрації від 11 травня 2017 року №107 “Про організацію літнього оздоровлення дітей у дошкільних навчальних закладах”, яким зобов’язано завідуючих перевести дитячі садки на режим харчування у оздоровчий період із дотриманням натурального набору продуктів. Протягом оздоровчого періоду у дитячих садках внесені зміни у режим роботи: збільшення тривалості сну, часу перебування на свіжому повітрі, кількість розваг та екскурсій.

Проводиться вибірковий контроль проведення оздоровлення дітей у дошкільних навчальних закладах.

Для забезпечення методичної та організаційної допомоги вихователям пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням проведення спортивних змагань, конкурсів, тематичних дискотек, круглих столів, диспутів складено графік виїзду у табори працівників районного центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи для проведення культурно – масових та спортивних заходів.

Для реалізації вищезазначених завдань в таборах з денним перебуванням залучалися позашкільні заклади освіти, їх матеріально-технічна база.

Систематично проводяться для дітей спортивно-масові, еколого-натуралістичні і природоохоронні, науково-технологічні заходи, творчі конкурси, краєзнавчі екскурсії та туристичні поїздки.

Для відпочинку учнів були організовані конкурс малюнка на асфальті, рольові ігри, розважальні програми проведено інформаційно-тематичні години, спрямовувалася робота педагогічних працівників на здійснення заходів, спрямованих на виховання у дітей національної свідомості, почуття патріотизму, вивчення звичаїв та обрядів українського народу, любові до рідного краю.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення колегії Олександрівської районної державної адміністрації.

Джерело: ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*