В Олександрівці виховують патріотичну молодь – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

В Олександрівці виховують патріотичну молодь

19 червня голова районної державної адміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств. Участь в нараді взяв голова районної ради Григорій Гончаренко.

Повідомляє сайт Олександрівка Сьогодні з посиланням на Олександрівську РДА.

На нараді начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Тимко інформував про  про проведені заходи щодо патріотичного виховання молоді. За його словами, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25 травня 2017 року № 144-р створено Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання, яким затверджено положення по Координаційну раду та склад Координаційної ради.

У загальноосвітніх навчальних закладах району створено систему національно-патріотичного виховання, яка знаходиться на постійному контролі відділу освіти районної державної адміністрації.

У навчальних закладах оформлені куточки державної символіки, де учні мають змогу ознайомитися з державними символами України, куточки національно-патріотичного виховання, тематичні стенди, присвячені пам’яті бійців АТО. Традиційно відзначення державних свят та пам’ятних дат розпочинається з підняття Державного Прапора України та виконання Державного Ґімну України.

З метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з 10 по 12 травня 2017 року проведено навчально-польові збори для старшокласників. Учні закріпили знання, уміння і навички, вироблених учнями на заняттях з предметів “Захист Вітчизни”, “Основи медичних знань”, а саме: з прикладної фізичної, медичної, тактичної та вогневої підготовки.

11 травня 2017 року юнаки у військовій частині А – 0981 с. Лісового відпрацьовували практичні навики з вогневої підготовки.

12 травня 2017 року в с. Бірки, згідно плану навчально-польових зборів, змагалися юнаки вже разом з дівчатками, демонстрували знання та духовний, моральний, патріотичний і фізичний гарт.

21 квітня 2017 року на базі Олександрівської ЗШ І-ІП ступенів КЗ “Олександрівське НЕЮ № 1” був проведений І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри “Сокіл ” (“Джура”).

Команда Олександрівської ЗШ І-Ш ступенів №1 КЗ “Олександрівське НВО №1” “Сокіл” стала переможцем і представляла наш район на II (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл ” (“Джура”), де зайняла 5 місце.

В кожному закладі створено волонтерські загони. Затверджено плани їх роботи, якими передбачено надання посильної допомоги ветеранам II світової війни, вдовам, пристарілим людям, інвалідам. Педагогічні колективи та учні району долучилися до акції “Маки пам’яті”, з метою вшанування пам’яті загиблих у війнах під час проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні-волонтери району привітали ветеранів Другої світової війни з святом.

Учні-волонтери району активно долучилися до Всеукраїнської акції “Лист пораненому”, “Допоможи солдату” та забезпечують передачу листівок, малюнків, власних виробів, продуктів харчування, одягу воїнам антитерористичної операції.

В загальноосвітніх школах району діють шкільні музеї та народознавчі світлиці, експозиції яких допомагають виховувати національно свідомого громадянина України.

У дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах проходять різноманітні заходи з національно-патріотичного виховання, які сприяють вихованню в школярів почуття патріотизму.

На базі РЦДЮТ діють гуртки національно-патріотичного спрямування: гурток військо-патріотичного виховання “Джура” (Олександрівська ЗШ І-ІП ст. № 1 КЗ “Олександрівське НВО №1”), на базі Михайлівської ЗШ І-ІП ступенів КЗ “Михайлівське НВО ” – “Хортінг – українське бойове мистецтво”, Олександрівський НВК КЗ “Олександрівське НВО №2” “Хортінг”, Олександрівська філія Кз “Олександрівське НВО №1” – ансамбль “Барабанщиць.

Значна робота в районі приділяється історико-краєзнавчій та пошуковій роботі. Учні району є активними учасниками районних та обласних патріотичних конкурсів, експедицій, зокрема “Історія міст і сіл України”, “Моя Батьківщина – Україна”, “А ми тую славу збережемо”.

Також на нараді порушувалися питання стану криміногенної ситуації та надзвичайних подій у районі.

За результатами наради дано відповідні доручення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*