У Кропивницькому мешканців гуртожитків проконсультували про їх права – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

У Кропивницькому мешканців гуртожитків проконсультували про їх права

Фахівці обласної юстиції проконсультували мешканців гуртожитків про їх права.

Повідомляє сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на novosti.kr .

Розповідали про зміни в сфері житлового законодавства та особливості порядку приватизації житлових приміщень, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба управління.

«Нещодавно законодавець вніс ряд змін у Закон України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», визначивши при цьому чіткі умови приватизації житла. Потрібно розуміти, що органи юстиції не мають повноважень безпосередньо займатися вирішенням цих питань. Однак, саме ми маємо допомогти розібратися громадянам у законодавчих нововведеннях, щоб вони могли повернути у власність майно, відчужене незаконним шляхом, і реалізувати право, передбачене Конституцією України, на житло. Надалі ми будемо продовжувати здійснювати правороз’яснювальні заходи й підвищувати рівень правової освіченості населення. Сподіваюсь, що завдяки реалізації програми «Я маю право» на загальнонаціональному рівні, нам вдасться це зробити якомога кращим чином», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Про зміни в законодавстві присутнім детальніше розповіла начальник відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Тетяна Золотарьова. За її словами, із врахуванням останніх змін під дію нової редакції Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» приватизації підлягають гуртожитки, які є об’єктами права державної і комунальної власності. Натомість житлові приміщення гуртожитків, що перебувають у господарському віданні чи в оперативному управлінні Національної гвардії України, Служби безпеки України, Збройних сил України та ряду інших відомств, приватизувати не можна. Також це стосується житла в гуртожитках, побудованих або придбаних за радянських часів до 1 грудня 1991 року приватними або колективними власниками за власні або залучені кошти. У цьому випадку виключення становлять лише ті гуртожитки, що були включені до статутних капіталів організацій, створених у процесі приватизації чи корпоратизації.

Мешканці, які проживають у гуртожитках, розташованих на вулиці Кільцева і Добровольського, а також проспекті Університетському, отримати у фахівців управління юстиції правові консультації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки