Олександрійські рятувальники гасили тренувальну пожежу – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

Олександрійські рятувальники гасили тренувальну пожежу

Друга зміна в дитячому таборі “Дружба”, яка називається “Круїз без віз”, розпочалася 7 липня. Протягом свого трьохтижневого перебування в оздоровчому закладі діти мають змогу “відвідати” різноманітні країни та познайомитися з їхніми особливостями. У День Америки рятувальники 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрії провели демонстрацію на тему “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”.

Повідомляє сайт Олександрія Сьогодні з посиланням на aleksandriya.co.ua.

Олександрійські рятувальники показали спорядження, що використовується при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, та провели конкурси для дітей. Останні змагалися у надяганні спецодягу та протигазів. Найбільш яскравим елементом заходу стало гасіння умовної пожежі рятувальником у захисному термокостюмі. Крім того, представники 2-го Державного пожежно-рятувального загону розповіли школярам про правила безпечного поводження на воді.

Співпраця табору “Дружба” та олександрійських рятувальників має досить довгу історію Останні щороку приїжджають до дитячого оздоровчого закладу, щоб провести акції, присвячені безпеці життя.

Джерело: Олександрія Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки