Олександрійська влада легалізувала вуличну торгівлю – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

Олександрійська влада легалізувала вуличну торгівлю

Виконавчий комітет Олександрійської міської ради дозволив комунальним підприємствам “Жигулі” та “Олександрійський центральний ринок” збирати кошти за ринкові послуги на вулицях, прилеглих до комунального міського ринку.

Повідомляє сайт Олександрія Сьогодні з посиланням на novosti.kr.ua.

Як зазначали на засіданні виконкому під час ухвалення рішення, підприємці самі звернулися до мерії із відповідним проханням.

Відповідне рішення ухвалили вчора, 6 липня, на засіданні виконкому.

Збір коштів за ринкові послуги здійснюватиметься на вулиці Г. Сокальського спільно обома комунальними підприємствами, але підприємства поділили між собою цю територію за сферами контролю. Ділянку від вул. Г. Усика (колишня вул. Червоноармійська) до житлового будинку за адресою вул. Г. Сокальського, 79 обслуговуватимуть “Жигулі”. Частину від будинку № 79 до вул. П. Сагайдачного (колишня вул. Фрунзе) візьме на себе “Олександрійський центральний ринок”. Як пообіцяли можновладці, навпроти самого житлового будинку торгівля не здійснюватиметься, щоб не заважати людям користуватись під’їздом до будинку.

Офіційно метою такого рішення названо “впорядкування торгівлі на прилеглих до центрального ринку вулицях та забезпечення рентабельності зазначених комунальних підприємств”.

Цікавим є те, що контролювати виконання рішення, а саме відсутність “стихійної торгівлі” буде, як зазначив на засіданні виконкому Олександрійський міський голова С. Цапюк, підрозділ муніципальної так би мовити “поліції”. Проте на засіданні виконкому так і не пояснили яким чином вулиця міста стала територією, де надаються послуги ринку, а частина вулиці поряд залишилась вулицею, де ринкові послуги не надаються. Фактично, за логікою цього рішення саме на вказаній території треба платити ринку або комунальному підприємству, а на інших територіях імовірно, взагалі не треба.

Вчорашнє рішення фактично узаконює вуличну торгівлю на дорогах та тротуарах навколо ринку, оскільки встановлює офіційну плату за цю діяльність. Відкритим залишається питання, наскільки сьогоднішнє рішення узгоджується з пунктом шостим Правил торгівлі на ринках м. Олександрії, на яке навіть посилаються автори нинішнього рішення: “Територія ринку повинна мати відокремлену та відгороджену від проїжджої частини, житлового та комунального секторів ділянку землі… Робота ринків не повинна погіршувати санітарний та екологічний стан місцевості й негативно впливати на умови проживання населення”.

Нагадаємо, що перипетії з вуличною торгівлею біля центрального ринку тривають вже досить давно. Попередні спроби урегулювати це питання правовими засобами були не надто успішними і завершились встановлення купи залізних кіосків на проїжджу частину вулиць міста, а потім включення цієї нерухомості до складу комунального ринку.

Ще раніше практично всі члени виконкому минулого скликання разом із мером стали родичами орендарів комунального ринку, що спричинило обурення підприємців та акції протесту, що призвели навіть до фізичного протистояння.

Джерело: Олександрія Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*