Кропивничани вчилися писати проекти Громадського бюджету – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

Кропивничани вчилися писати проекти Громадського бюджету

10 березня, у міській раді Кропивницького відбувся одноденний семінар на тему “Громадський бюджет: запрошення до діалогу”, пише сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на Кіровоградську міську раду.

У роботі семінару взяли участь міський голова Андрія Райковича, представнии Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, депутати міської ради, керівники виконавчих органів.

Семінар розпочався з урочистого підписання Меморандуму про співпрацю між міською радою Кропивницького та Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ щодо запровадження проекту Громадський бюджет у 2017 році. Свої підписи під документом поставили міський голова Кропивницького Андрій Райкович та представник Фундації Леонід Донос.

– Я дуже радий тому, щоб наша співпраця набула ознак системності, щоб кошти громадського бюджету знаходили своє практичне застосування, – наголосив у вступній промові Андрій Райкович. – І хоча були певні сумніви та побоювання, що на освоєння 3-х мільйонів бюджетних коштів буде невелика кількість заявок, зараз вони розвіяні, оскільки вже зареєстровано 96 заяв і продовжують надходити нові. Радує також те, що до бюджету участі долучилось багато молодих фахівців з позитивним баченням змін у житті нашої громади. Бажаю всім продуктивної роботи і успішної реалізації планів.

Протягом усього заходу експерти з інших міст, в яких партиципаторний бюджет уже було реалізовано, ділились своїм досвідом з кропивничанами щодо розробки положення про громадський бюджет, процедури написання проекту та процедури голосування, організації інформаційно-просвітницької роботи з населенням, координації роботи між управліннями і відділами міської ради та авторами проектів.

– Проекти для громадського бюджету мають бути суспільно значущими і приносити користь усім мешканцям міста, – зазначила у своєму виступі Альона Головко, координатор громадського бюджету у місті Житомир. – Для нашого міста показником успішності бюджету участі стало зменшення в рази скарг до міської ради, бо люди відчули свою відповідальність за благоустрій тієї території, на якій проживають.

Євген Перевезенцев — координатор громадського бюджету у Кременчуці, розповів про тематику проектів у своєму місті і проблеми, з якими довелось зіштовхнутися при запровадженні бюджету участі, а також поділився шляхами їх вирішення.

Учасники семінару також ознайомились з міжнародною практикою запровадження такого бюджету. Наприкінці заходу відбулась робота у групах — практичні заняття із написання проектів громадського бюджету.

Джерело: Єлісавет Сьогодні

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*