Кіровоградська область стала першою в Україні за рівнем безпеки – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

Кіровоградська область стала першою в Україні за рівнем безпеки

Кіровоградщина очолила рейтинг українських областей за рівнем безпеки та роботи органів правопорядку.

Область отримала оцінку 3,23 із 5 можливих.

Про це пише сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на  УНН-Центр.

За результатами комплексних досліджень із розрахунку індексів демократичного розвитку України в цілому Кіровоградська область отримала сьоме місце. Цьому сприяли якість управління в державних адміністраціях, розвиток соціальної та економічної сфер, стан ЗМІ. Рівень політичної культури, міжнаціональної, релігійної толерантності, рівень самоорганізації та діяльність органів місцевого самоврядування підтримують загальний рівень індексу демократії.

До дослідження залучили понад 1050 експертів, які проаналізували 100 джерел вторинної інформації та сотні регіональних джерел. Оцінка проводилась за 5-бальною шкалою. Загальний індекс визначався як середній індекс по окремих 10-ти блоках.
У цілому по Україні індекс — 3,05 за 5-бальною шкалою і це означає, що всі області належать до однієї так званої групи “змішаний або перехідний тип”, ознаками якого є нестабільність демократичних інститутів, істотні проблеми в сфері захисту політичних прав і громадянських свобод.

Кіровоградщина опинилася на сьомому місці з результатом у 3,19 балів із 5. Варто зазначити, що за категоріями “Робота місцевих державних адміністрацій” область отримала 10 місце. За станом ЗМІ Кіровоградська область — восьма, а за соціально-економічним розвитком — 16-а.

Джерело: Єлісавет Сьогодні

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки