Кіровоградщина: щоб стати громадянином України чоловік підробив документи Докладніше в розділі Кіровоградщина: щоб стати громадянином України чоловік підробив документи – ОЛЕКСАНДРІЯ СЬОГОДНІ

Кіровоградщина: щоб стати громадянином України чоловік підробив документи Докладніше в розділі Кіровоградщина: щоб стати громадянином України чоловік підробив документи

У Кіровоградській області поліцейські встановили факт підробки документів, за якими 51-річний уродженець іншої держави набув громадянство України, пише сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на сайт Гречка.

Рішення про скасування громадянства особі, яка протягом останніх років мешкала у Кропивницькому, було прийнято Управлінням Державної міграційної служби в Кіровоградській області на підставі зібраних матеріалів працівниками карного розшуку Нацполіції області.

Про факт безпідставного отримання громадянства мешканцем Кропивницького оперативникам стало відомо в ході розслідування особливо тяжкого злочину – замаху на вбивство, скоєного минулого року в обласному центрі.

У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці здійснювали перевірку щодо можливого місцезнаходження підозрюваного за місцем попередньої реєстрації окремих його родичів, саме тоді і було виявлено порушення.

Нині чоловіку скасовано рішення про набуття громадянства України, вилучено паспорт громадянина України та видано відповідну довідку, за якою йому необхідно буде звернутися до консульства з метою вирішення питання щодо свого статусу.

Як стало відомо «Гречці», громадянин іншої держави є батьком одного з учасників стрілянини, яка сталася в минулому році біля нічного клубу.

Джерело: Єлісавет Сьогодні

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки